nogomet tekma 2. liga NK Triglav proti Beltinci zmaga stadion / Foto: Gorazd Kavčič

Nogometaši Triglava ujeli prvo točko

Kranj – Pretekli konec tedna se je začela nova sezona v drugi slovenski nogometni ligi. Edini gorenjski predstavnik Triglav je tekmo 1. kroga odigral v Ljubljani z Ilirijo 1911. Ta je bila na pragu zmage, a se Kranjčani niso predali in v zadnjih minutah z igralcem več zadeli kar dvakrat. V 90. minuti je nasprotnikovo mrežo najprej zatresel Kristian Dakić, v 95. minuti pa še Mateo Cipi za končnih 2 : 2. V taboru Gorenjcev so se tako na uvodu morali zadovoljiti s točko. Prva domača tekma jih v Športnem centru Kranj čaka ta petek z začetkom ob 17.45. Nasprotnik bo Gorica. V Prvi ligi Telemach so bile odigrane tekme 4. kroga. Srečanje med Domžalami in Olimpijo Ljubljana se je končalo brez zadetkov. Domžalčani so tako prišli šele do prve točke v novi sezoni. Kalcer Radomlje je v Celju doživel poraz s 4 : 2. V 5. krogu bodo nogometaši Domžal v petek gostovali pri Primorju, Kalcer Radomlje v nedeljo gosti Maribor. Tekma se bo v Športnem parku Domžale začela ob 17.30.