Slika je simbolična. / Foto: Pixabay
Slika je simbolična. / Foto: Pixabay
Draga Tanja, najprej vas lepo pozdravljam in se zahvaljujem za dosedanje odgovore. Zanima me, kako bo s hčerko in njenim partnerjem, ki je trenutno zaposlen v tujini. Bosta ostala skupaj in si uspela kupiti stanovanje ali hiško?
Ni lepšega za mamo kot takrat, ko vidi, kako njen otrok uspeva v življenju. In pri vas je tako. Hčerka je na zelo dobri poti. Pridno se je izšolala, ima tudi službo, in kot tudi sami pravite, ima dobrega partnerja. Res je sicer, da je njun odnos trenutno na daljavo, ampak mislim, da jim tudi skupno življenje oziroma vsakdanje prilagajanje enega na drugega ne bo predstavljalo neke večje težave. Mislim tudi, da to, da partner skrbi za mamo in sestro, ni slaba stvar, kvečjemu dobra referenca za prihodnost, saj kaže na to, da bo lepo skrbel tudi za vašo hčerko in družinico, ki si jo bosta ustvarila. Skupnega bivališča sicer ne bosta našla čez noč, se pa počasi daleč pride. Oba imata tudi taka poklica, da bi lahko razmišljala tudi o selitvi iz naše države, čeprav tako življenje ni preprosto, kar partner vaše hčerke že dobro ve. Mislim sicer, da bosta ostala tukaj, torej v vašem okraju, in tudi kakšen dojenček bo zajokal, tako da boste kot babica zelo zadovoljni. Gospa, uživajte v svojem življenju in naj vas za mladino ne skrbi preveč. Vaša hčerka je pametna in odgovorna oseba in bo hodila po poteh, ki so prave zanjo. Lepo vas pozdravljam.
Šele pri štiridesetih letih sem dobila uradno potrditev bolezni – intoleranca na histamin in posledično zelo hude bolečine. Zadnji dve leti to bolezen še nekako obvladujem, zdaj pa imam še dodatne težave.
Kot ste sami omenili, vam težave z zdravjem res niso prizanašale. Življenje nam včasih naloži zelo težko breme, vendar pa naša naloga ni, da se vdamo v usodo, temveč da iščemo rešitev. Pri migrenah oziroma histaminskih težavah si že pomagate z biološkimi zdravili, za preostale težave, ki jih imate, pa ne obupajte in še naprej iščite rešitev, saj jo boste našli. Ne navezujte se samo na uradno medicino, temveč bodite aktivni in iščite rešitve tudi v alternativi. Našli boste osebo ženskega spola, ki vam bo zelo pomagala. Z njeno pomočjo boste počasi zlezli iz te luknje bolečin. Pred vami je še veliko lepega, zato nikar ne popuščajte v svojem cilju najti rešitev! Srečno.
Spoštovani, prosim, da na splošno pogledate v karte za osebe …
Na splošno vam bo vsem šlo dobro. Zunaj je pomlad, hudih bolezni nimate, starost pa pri vseh nas pač terja svoj davek, predvsem če prej nismo lepo delali s tem, kar nam je bilo dano. Vsak dan življenja vzemite kot dragocenost, ki nam je bila podarjena, pa boste videli, da vam bo bolje in se boste lažje spopadali z manjšimi težavami. Ne dovolite, da bi vam monotonost in rutina življenja vzeli veter iz jader. Srečno!